Pro širokou veřejnost

Poradnu pro zákazníky zaštiťuje Mgr. Markéta Zavadilová, Regulatory Affairs & Pharmacovigilance Officer společnosti Noventis, s.r.o.

Kontaktujte Mgr. Markétu Zavadilovou:
Tel.: +420 577 056 349
Fax: +420 577 056 348
Mobile: +420 602 766 392
e-mail: zavadilova@noventis.cz
 

Mgr. M. Zavadilová je absolventka Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, má více než pětiletou praxi lékárnice a atestaci 1. stupně v oboru lékárenství. Od roku 2008 pracuje ve společnosti Noventis, s.r.o. jako pracovnice registračního oddělení, kde má na starosti udržování registrace stávajících léčiv a sledování bezpečnosti a co nejvýhodnějšího poměru prospěšnosti léčivého přípravku k jeho rizikům. Podílí se také na rozšiřování portfolia doplňků stravy společnosti Noventis, pravidelně se účastní mezinárodních veletrhů, odborných konferencí a seminářů.


Prostřednictvím této internetové poradny nám máte možnost zaslat Vaše dotazy. Odpovědi Vám mohou poskytnout nestranný názor, avšak nenahrazují osobní návštěvu lékaře. V případě potíží vyhledejte vždy pomoc u Vašeho ošetřujícího lékaře.

Společnost Noventis, s. r. o. je držitelem rozhodnutí o registraci volně prodejných léčivých přípravků:

  • Febichol
  • Kinedryl
  • Orenzym (pouze na Slovensku)
 
a léčivých přípravků, jejichž výdej je vázán na lékářský předpis:
 
  • Oxyphyllin

Kontaktní formulář

Pro jakýkoliv dotaz můžete také vyplnit tento kontaktní formulář a my se vám rádi ozveme zpět.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Zásady zpracování osobních údajů

Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis
x