Pro širokou veřejnost

Poradnu pro zákazníky zaštiťuje Mgr. Markéta Zavadilová, Regulatory Affairs & Pharmacovigilance Officer společnosti Noventis, s.r.o.

Kontaktujte Mgr. Markétu Zavadilovou:
Tel.: +420 577 056 349
Fax: +420 577 056 348
Mobile: +420 602 766 392
e-mail: zavadilova@noventis.cz
 

Mgr. M. Zavadilová je absolventka Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, má více než pětiletou praxi lékárnice a atestaci 1. stupně v oboru lékárenství. Od roku 2008 pracuje ve společnosti Noventis, s.r.o. jako pracovnice registračního oddělení, kde má na starosti udržování registrace stávajících léčiv a sledování bezpečnosti a co nejvýhodnějšího poměru prospěšnosti léčivého přípravku k jeho rizikům. Podílí se také na rozšiřování portfolia doplňků stravy společnosti Noventis, pravidelně se účastní mezinárodních veletrhů, odborných konferencí a seminářů.


Prostřednictvím této internetové poradny nám máte možnost zaslat Vaše dotazy. Odpovědi Vám mohou poskytnout nestranný názor, avšak nenahrazují osobní návštěvu lékaře. V případě potíží vyhledejte vždy pomoc u Vašeho ošetřujícího lékaře.

Společnost Noventis, s. r. o. je držitelem rozhodnutí o registraci volně prodejných léčivých přípravků:

  • Febichol
  • Kinedryl
  • Orenzym (pouze na Slovensku)
 
a léčivých přípravků, jejichž výdej je vázán na lékářský předpis:
 
  • Oxyphyllin

Kontaktní formulář

Pro jakýkoliv dotaz můžete také vyplnit tento kontaktní formulář a my se vám rádi ozveme zpět.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Zásady zpracování osobních údajů

AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.