Veřejně přístupná odborná informační služba

Pro laickou veřejnost jsou určeny příbalové informace (PIL), odborníkům ve zdravotnictví informace ze souhrnu informací o přípravku (SPC).

Pokud máte dotaz ohledně léčivých přípravků společnosti Noventis, využijte naši poradnu.

Aktuální příbalové informace (PIL) a souhrny informací o přípravcích (SPC) společnosti Noventis najdete na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv pro Českou republiku nebo na stránkách Štátného ústavu pre kontrolu liečiv pro Slovenskou republiku.

Příbalové informace pro zrakově postižené naleznete na www.pribaloveinfo.cz

Informační servis

Společnost Noventis, s. r. o. poskytuje informační servis o léčivých přípravcích společnosti. Tato služba je určena lékařům a dalším odborným pracovníkům ve zdravotnictví a jejím cílem je poskytovat kvalitní, relevantní a rychlé informace.

Kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese: VPOIS@noventis.cz

Prostřednictvím následujícího webového formuláře se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem týkajícím se léčivých přípravků společnosti.

Kontaktní formulář

Pro jakýkoliv dotaz můžete také vyplnit tento kontaktní formulář a my se vám rádi ozveme zpět.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Zásady zpracování osobních údajů

Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis
x