Adjustace

Rozplňování pevných perorálních forem poskytujeme pouze u produktů, které splňují kritéria mikrobiální čistoty a zdravotní nezávadnosti, která jsou předepsána příslušnými legislativními normami.

Vlastní adjustaci kapslí, tablet, dražé atp. realizujeme v provozech, které splňují podmínky správné výrobní praxe ve farmacii. Pracuje se zde na výkonných adjustačních zařízeních s poměrně vysokou balící kapacitou. Tomu odpovídají i velikosti zpracovávaných šarží. Disponujeme 2 adjustačními linkami, které umožňují balení měkkých želatinových kapslí a tablet do blistrů typu Alu-PVC nebo PVdC. Kvalita plnění je kontrolována kamerovým systémem. Další naše zařízení finalizuje balení skládaček do kartonu.

Údaje pro blistrování kapslí:

D – znamená diagonálně
* - volné blistry, popř. ruční balení dle domluvy
Oblong 20 nelze balit strojově 

Údaje pro blistrování tablet

* -volné blistry, popř. ruční balení dle domluvy

Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis
x