Artyčok forte s monakolinem K detail photo
Novinka

Artyčok forte s monakolinem K

Tablety s obsahem artyčoku a monakolinů.

299 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

Hlavní složkou produktu Artyčok forte s monakolinem K  je extrakt artyčoku zeleninového 25:1. Extrakt artyčoku obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, podporuje správnou funkci trávicího ústrojí a příznivě ovlivňuje hladinu tuků a cholesterolu v krvi.

Produkt je obohacen o extrakt z červené fermentované rýže, který je součástí běžné stravy například v Japonsku. Díky působení kvasinky Monascus purpureus je červená rýže přirozeným zdrojem látek zvaných monakoliny. Hlavní účinnou složkou je přírodní látka zvaná monakolin K.               


Artyčok

     - podporuje trávení a funkci jater

    - přispívá k správnému pročištění organismu

    - udržuje normální hladinu krevních tuků

--- nebyl vložen žádný dotaz ---

Denní dávka obsahuje:

 

1 tableta

Odpovídá

Extrakt artyčoku zeleninového 25:1

400 mg

10 g artyčoku

Extrakt z červené fermentované rýže

                    -  z toho monakolinů

72,5 mg

2,9 mg

 

referenční hodnota příjmu není stanovena

Složení: artyčok zeleninový (Cynara scolymus, extrakt z listu 25:1), plnidla hydrogenfosforečnan vápenatý a mikrokrystalická celulosa, červená fermentovaná rýže (Monascus purpureus, obsah monakolinů 4%), stabilizátory sodná sůl karboxymethylcelulosy a hydroxypropylmethylcelulosa, protispékavé látky kyselina stearová a stearan hořečnatý, leštící látka polyvinylalkohol, zvlhčující látka polyethylenglykol, barvivo E 170, protispékavá látka talek, stabilizátor kopolymer polyvinylpyrrolidonu a vinyl-acetátu, barvivo E 172.

Obsah:            60 potahovaných tablet.

                        Hmotnost obsahu 56,5 g.

Dávkování:    1 tableta denně, nejlépe po jídle. Tablety se polykají celé a zapijí se sklenicí vody. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Skladování:   Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Pozor

Není vhodné pro děti a mladistvé do 18 let a dospělé od 70 let, těhotné ženy a kojící matky.
Neužívejte více než 3 mg monakolinů denně.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Pokud máte zdravotní problémy, poraďte se ohledně konzumace tohoto výrobku s lékařem. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud užíváte léky ke snížení hladiny cholesterolu. Výrobek byste neměli konzumovat, pokud již konzumujete jiné výrobky, které obsahují červenou fermentovanou rýži.

 

AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.