Volná místa

Pokud máte zájem u nás pracovat a naše vize Vás oslovují, pošlete nám CV přes níže uvedený formulář.

Provozní elektrotechnik (oblast Útvar technických služeb)

Přijmeme pracovníka na pozici provozní elektrotechnik

Popis pozice

  • Zajištění bezproblémového chodu výrobních zařízení
  • Údržba a opravy elektrotechnických  zařízení
  • Opravy a preventivní údržba strojů
  • Provádění běžné údržby firemních budov a zařízení
  • Zajišťování servisu a objednávání náhradních dílů pro výrobní zařízení
Požadavky:
  • SŠ nebo SOU elektro
  • Vyhláška 50/1978 sbírky podmínkou (paragraf 6)
  • Znalost čtení elektrodokumentace
  • Dva roky praxe na podobné pozici z výrobního prostředí
  • Technické myšlení, zručnost, pečlivost , samostatnost
  • Základní znalosti AJ, B1 výhodou ( čtení manuálů zařízení)
  • Znalost práce na PC
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Roční bonus 13. a 14 plat
  • Pouze jednosměnný provoz
  • Farmaceutický čistý provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • Školení plně hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny při pracovních a životních výročí
  • Pravidelné firemní akce
  • Nápoje a káva zdarma
  • Plavenky do městského bazénu
Kontaktní formulář