Podporujeme

SPORT A POHYB 

Jako společnost orientovaná na zdraví víme, že jeho základem je dobrá tělesná kondice. Proto cíleně podporujeme sportovní aktivity, a to zejména v našem regionu. Víme však, že ke spokojenému životu patří také kultura - sponzorujeme tedy i vybrané kulturní projekty. 

CHARITATIVNÍ PROJEKTY 

Nezavíráme oči ani před problémy ve světe, a proto jsme se rozhodli adoptovat keňského chlapečka Eugena Otieneho, kterému jsme zaplatili školné a zdravotní pojištění a několikrát do roka posílali balíčky s drobnými dárky. Eugen díky nám dostudoval základní i střední školu. 
 
Pomáháme i tím, že naše výrobky darujeme do mateřských škol, dětských domovů a domovů důchodců v našem regionu.  
 
Věcnými dary jsme také pomohli organizaci, která pečuje o nemocné, HIV pozitivní nebo postižené děti v Ethiopii. Podporujeme také regionální organizace nevidomých a neslyšících a dárce krve.  
 
V neposlední řadě jsme partnery Běhu naděje.  

Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis
x