Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Tablety

Provoz výroby tablet je vybaven nejnovějším zařízením firmy IMA Itálie, která dodala zařízení pro vlhkou granulaci včetně fluidní sušárny a zařízení potřebné k následné homogenizaci. Vlastní tabletování probíhá na rotačním lisu firmy Kilian Německo s produkční kapacitou až 150 000 tablet/hod. Na tomto stroji je možné vyrábět kulaté tablety až do průměru 16 mm, tablety tvaru oblong do délky 18 mm a také čočkovité oválné tablety. Tablety zde vyrábíme cestou vlhké granulace i přímou kompresí. Na výrobním úseku tablet je nainstalováno  zařízení na filmové potahování tablet a rovněž na dražování cukrovými roztoky. Potahovací zařízení má kapacitu v rozmezí 15 - 80 kg tablet a lze aplikovat enterosolventní potahy tablet. Zařízení používané ke kontrole produktu je z produkce firem Erweka a Mettler-Toledo.
 

Zaujaly vás informace na této stránce? Potřebujete znát více informací? Zašlete nám Váš dotaz.


Ponechejte prázdné:


zapomenuté heslo
Registrace zákazníka
x
  Souhlasím s obchodními podmínkami
x
Zaregistrujte se a získejte slevu při prvním nákupu.
Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním informačního zpravodaje o novinkách a akčních cenách. Slevu lze využít pouze při prvním nákupu.