O firmě a historie

Naše historie v oblasti farmaceutické výroby sahá do roku 1991. V následujícím roce do společnosti vstoupila společnost Slovakofarma, a.s. Hlohovec, která se v roce 1998 stala jejím 100% vlastníkem. Ta v roce 2003 převedla celý svůj obchodní podíl ve společnosti na nového majitele – fyzickou osobu. V roce 2004 jsme (tehdy ještě jako Intercaps Zlín) získali rozhodnutí o registraci na původní léčivé přípravky společnosti Slovakofarma, a.s. – Kinedryl tbl., Febichol cps., Orenzym drg, a Oxyphyllin tbl.

Prioritou v našem podnikání je výroba léčiv. Naší další specializací je výroba doplňků stravy. Vyrábíme desítky produktů, z nichž nejznámější jsou Ostrovidky, Magnesium B6 + Rhodiola, Vitamín C s rakytníkem, Koenzym Q10 se sezamovým olejem, B-Komplex Forte, Rybí olej nebo Ginkgo Biloba a další. 
Pro naše smluvní partnery z oblasti farmacie nabízíme služby z oboru výroby pevných lékových forem (tablety, měkké želatinové kapsle) a jejich adjustace (blistry, dózy). 
 
Pro výrobu všech našich přípravků používáme výhradně vysoce kvalitní, pečlivě vybírané vstupní suroviny.
 
Na náš konečný výrobek i samotnou výrobu a skladování klademe vysoké nároky. Výrobky jsou pod neustálou kontrolou interních laboratoří i pod kontrolou příslušných státních orgánů zodpovědných za kvalitu farmaceutické výroby a distribuce.  
 
Léčivé přípravky vyrábíme v přísném režimu správné výrobní praxe (SVP). Zavedené principy SVP uplatňujeme při výrobě všech produktů ve společnosti Noventis.  Díky ním umíme vyhovět požadavkům náročných zahraničních trhů. Naši specialisté mají rozsáhlé zkušenosti nejen v oblasti farmaceutické technologie, ale i kontroly kvality a regulační politiky.  
 
Vedle profesionální úrovně nabízíme značnou flexibilitu a individuální přístup.  Vyzkoušejte to.

 

AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.