O firmě a historie

Naše historie v oblasti farmaceutické výroby sahá do roku 1991. V následujícím roce do společnosti vstoupila společnost Slovakofarma, a.s. Hlohovec, která se v roce 1998 stala jejím 100% vlastníkem. Ta v roce 2003 převedla celý svůj obchodní podíl ve společnosti na nového majitele – fyzickou osobu. V roce 2004 jsme (tehdy ještě jako Intercaps Zlín) získali rozhodnutí o registraci na původní léčivé přípravky společnosti Slovakofarma, a.s. – Kinedryl tbl., Febichol cps., Orenzym drg, a Oxyphyllin tbl.

Prioritou v našem podnikání je výroba léčiv. Naší další specializací je výroba doplňků stravy. Vyrábíme desítky produktů, z nichž nejznámější jsou Ostrovidky, Magnesium B6 + Rhodiola, Vitamín C s rakytníkem, Koenzym Q10 se sezamovým olejem, B-Komplex Forte, Rybí olej nebo Ginkgo Biloba a další. 
Pro naše smluvní partnery z oblasti farmacie nabízíme služby z oboru výroby pevných lékových forem (tablety, měkké želatinové kapsle) a jejich adjustace (blistry). 
 
Pro výrobu všech našich přípravků používáme výhradně vysoce kvalitní, pečlivě vybírané vstupní suroviny.
 
Na náš konečný výrobek i samotnou výrobu a skladování klademe vysoké nároky. Výrobky jsou pod neustálou kontrolou interních laboratoří i pod kontrolou příslušných státních orgánů zodpovědných za kvalitu farmaceutické výroby a distribuce.  
 
Léčivé přípravky vyrábíme v přísném režimu správné výrobní praxe (SVP). Zavedené principy SVP uplatňujeme při výrobě všech produktů ve společnosti Noventis.  Díky ním umíme uspokojit i náročné zahraniční trhy. Naši specialisté mají rozsáhlé zkušenosti nejen v oblasti farmaceutické technologie, ale i kontroly kvality a regulační politiky.  
 
Vedle profesionální úrovně nabízíme značnou flexibilitu a individuální přístup.  Vyzkoušejte to.

 

Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis
x