Pro odbornou veřejnost

Vítejte na stránkách věnovaných odborné veřejnosti.

Informační servis

Společnost Noventis, s. r. o. poskytuje informační servis o léčivých přípravcích společnosti. Tato služba je určena lékařům a dalším odborným pracovníkům ve zdravotnictví a jejím cílem je poskytovat kvalitní, relevantní a rychlé informace.
Kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese: VPOIS@noventis.cz.
Prostřednictvím následujícího webového formuláře se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem týkajícím se léčivých přípravků společnosti.

Návštěva zástupce společnosti nebo medicínského reprezentanta našich marketingových partnerů.

Odesláním následujícího formuláře můžete požádat o návštěvu zástupce společnosti Noventis, s. r. o. Stačí zvolit místo, kde se nacházíte a produkt, o kterém byste se chtěli dozvědět víc. Případně vyplňte také to, co Vás o tomto produktu zajímá.

Veřejně přístupná odborná informační služba

Společnost Noventis, s. r. o. je držitelem rozhodnutí o registraci volně prodejných léčivých přípravků:

  • Febichol
  • Kinedryl
  • Orenzym (pouze na Slovensku)
 
a léčivých přípravků, jejichž výdej je vázán na lékářský předpis:
 
  • Oxyphillin

Kontaktní formulář

Pro jakýkoliv dotaz můžete také vyplnit tento kontaktní formulář a my se vám rádi ozveme zpět.

Vaše osobní údaje odeslané tímto formulářem budou sloužit pouze k řešení Vašeho požadavku. Zásady se zpracováním osobních údajů zde: Zásady zpracování osobních údajů

Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis
x