Výroba, postupy, zařízení

Specializujeme se na výrobu měkkých želatinových kapslí a výrobu tablet přímým i nepřímým lisováním (pomocí vlhké granulace). Přípravky jsou dále adjustovány do blistrů Alu/PVC nebo PVdC. V případě potřeby mohou být dodávány i ve formě "in-bulk". Pro smluvní partnery zajišťujeme také výrobu i adjustaci podle individuálních potřeb a požadavků (plastové dózy). 

Výrobní oddělení je vybaveno moderní technologií od renomovaných výrobců farmaceutických strojních zařízení a laboratorním vybavením odpovídajícím náročným farmaceutickým požadavkům na zajištění prvotřídní kvality produkce.

 

Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis
x