Vitamín E 200 detail photo

Vitamín E 200

Kapsle pro vitalitu s antioxidačními účinky. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

  • Package detail60 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 22,8 g.
  • Pill 1 kapsle denně, polykat, nekousat, zapít sklenicí vody.
78 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

Vitamin E 200

Vitamin E 200 - poznejte kapsle pro vitalitu s antioxidačními účinky. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin E je vitamin patřící do skupiny vitamínu rozpustných v tucích. Tedy chcete-li, aby jeho příjem do Vašeho organismu byl dostatečný, pamatujte na současné přijímání mastných kyselin. Jedno balení obsahuje 60 měkkých želatinových kapslí, které se jednoduše užívají. 

Pro zachování zdraví člověka je v první řadě důležité pamatovat na vyvážený jídelníček. I vitamin E je možné nalézt v přírodní říši. Vyskytuje se ve slunečnicovém a sójovém oleji, v oleji z pšeničných klíčků, másle, mléce, mandlích, burských a lískových oříšcích, sóji, salátu a v mase savců.

Doporučená denní dávka Vitamínu E je různá. Dospělý muž by měl denně přijmout 10 mg účinné látky α-tokoferolu, dospělá žena 8 mg účinné látky a děti dle věku od 3 do 7 mg. Pro představu ze 100 g mandlí přijmete 20 mg vitaminu E, ze 100 g pšeničných klíčků cca 27 mg vitaminu E a ze 100 g másla přijmete 2,2 mg vitaminu E.

Vitamín E je označován za nejdůležitější antioxidant v lidském těle. Jako pro takového je jeho úlohou chránit buňky před oxidativním stresem a účinky volných radikálů, proto pomáhá zpomalovat stárnutí. Údajně také zlepšuje hojení ran.

POZOR - UKONČENÍ VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU K 1.1.2023!! OD TOHOTO DATA JIŽ BALENÍ ZDARMA ZA NASBÍRANÉ OBALY NEZASÍLÁME. DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ SE ZÚČASTNILI.

Jedná se o akci, která probíhala formou vložených kartiček s informací o sbírání obalů a jejich zasílání na adresu: Noventis s.r.o., Filmová 174, 761 79 Zlín, Česká republika. 

10 ks obalů = 1x balení Vitamínu E 100

12 ks obalů = 1x balení Vitamínu E 200

16 ks obalů = 1x balení Vitamínu E 200 + 1x balení Vitamínu E 100 

Jsem alergická na sójové produkty, mohu užívat Vitamín E? (Uživatel: HS)

Odpověď NOVENTIS:

Ano, jako vehikulum při výrobě používáme olivový olej. 

Jaký je rozdíl mezi vitamínem E v doplňcích stravy a v léčivech? (Uživatel: T)

Odpověď NOVENTIS:

Rozdíl mezi naším Vitamínem E 100 a 200 je pouze v dávkování. Kvalita vitamínu E v obou kategoriích je stejná. Vitamín E je silný antioxidant, který pomáhá bojovat proti volným radikálům, které mohou poškodit jednotlivé tkáně organismu a urychlují stárnutí. V našem doplňku stravy je 67 mg vitamínu E (Vitamín E 100) resp. 134 mg vitamínu E (Vitamín E 200). V terapeutických indikacích se používá dávkování 200 – 400 mg denně. Vitamín E se v indikovaných případech používá jako doplňková léčba při poruchách plodnosti, pro zlepšení potíží v klimakteriu, při poruchách nervové a svalové tkáně. 

Je užívání vitamínu E bezpečné? (Uživatel: TK)

Odpověď NOVENTIS:

Užívání vitamínu E bez doporučení lékaře není v hodné u osob s kardiovaskulárním onemocněním a u pacientů užívající antikoagulantia. 

Doplněk stravy

Kapsle s antioxidačními účinky vitamínu E

Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Denní dávka obsahuje:

Účinná látka 1 kapsle *%
Vitamín E ( TE) 134 mg odpovídá 200 I.U. 1116

*% referenční hodnota příjmu

Složení: DL-α- tokoferylacetát, hovězí želatina, olivový olej, zvlhčující látka glycerol, voda čištěná.

Obsah: 60 měkkých želatinových kapslí.
Hmotnost obsahu 22,8 g.

Dávkování: 1 kapsli denně, polykat, nekousat, zapít sklenicí vody. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Skladování: Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Pozor

Upozornění: 

Nevhodné pro děti.
Užívání přípravku mladistvými, těhotnými nebo kojícími ženami by mělo být vždy konzultováno s lékařem.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Osoby užívající antikoagulancia (léky proti srážlivosti krve např. Warfarin) a osoby s nedostatkem vitamínu K by měly užívání přípravku předem konzultovat s lékařem.
Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto přípravku se svým lékařem.

You know

Orientační množství vitamínu E (v mg) v některých potravinách (100 g)

Potravina Množství E Potravina Množství E
Slunečnicový olej 95 Avokádo 3,2
Sójový olej 70 Papriky 3
Slunečnicová semena 37 Chřešt 2,5
Pšeniční klíčky 27 Máslo 2,2
Lískové oříšky 25 Špenát 2
Mandle 20 Vejce 1,6
Sojové boby 13 Rajčata 1,2
Hrách 8 Černý rybíz 1
Fazole 4 Játra 0,7
Ostružiny 3,5 Rozinky 0,7
AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.