Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Rybí olej

Rybí olej
Rybí olej je přírodním zdrojem vitamínů A a D. Vitamín A je důležitý pro udržení normálního stavu sliznic, pokožky, zraku a také imunitního systému. Vitamín D je významný pro správnou funkci kostry a chrupu a přispívá také k zachování dobré funkce imunitního systému.
Balení obsahuje: 30 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 17g.
Dávkování: Děti 1 kapsle 2-3x denně, dospělí 1-2 kapsle 2-3x denně, polykat, nekousat.

Nízká cena

U nás se nákup on-line vyplatí! Nabízíme výhodnější ceny, než většina kamenných lékáren.

Rychlost doručení

Všechny nabízené produkty máme skladem. U nás čekání nehrozí. Objednávky nad 499 Kč navíc doručíme zdarma.

Věrnostní program

Čím víc nakoupíte, tím větší dostanete slevu. U nás se věrnost vyplácí!

Rybí olej


Jedna lžíce rybího oleje denně byla pro mnohé z nás nedílnou součást dětství. Nikomu příliš nechutnal, ale byl zdravý a rodičovská autorita tak silná. Nyní jej nemusíte polykat v jeho tekuté formě, můžete zvolit příjemnější variantu – kapsle. Rybí olej lékopisné kvality obsahuje vitamíny A a D, které jsou důležité pro správný vývoj a funkci kostry a chrupu. Vitamín D má navíc klíčovou roli v imunitním systému. Jedno balení Rybího oleje obsahuje 30 měkkých želatinových kapslí, přičemž doporučené dávkování je pro děti 1 kapsle 2-3x denně, dospělí 1-2 kapsle 2-3x denně.

Rybí olej je přírodním zdrojem vitamínů A a D a též nenasycených mastných kyselin. Dostatek vitamínu A je pro naše tělo nezbytný kvůli udržení normálního stavu sliznic, pokožky, zraku a také imunitního systému. Kromě rybího oleje můžete vitamín A nalézt také v jiných potravinách - játrech, mrkvi, špenátu, kapustě, petrželové nati, melounu, meruňkách, zelí, brokolici, kukuřici, dýni, máslu, vaječném žloutku a v menším množství také v mléce či třešních.

Vitamín D je významný zase pro správnou funkci kostry a chrupu a přispívá také k zachování dobré funkce imunitního systému. Naše tělo jej získává, pro mnohé velmi příjemným způsobem, čili mírným pobytem na sluníčku. Z potravin má své zastoupení v určité míře také v mléce a vaječných žloutcích.

V rybím oleji jsou však kromě kombinace vitamínu D a A obsaženy také nenasycené mastné kyseliny, které si naše tělo nedokáže vyrobit samo. Příjem rybího oleje do naší stravy je proto nejen opodstatněný, ale i velmi důležitý. Pro ty, kteří z jakéhokoli důvodu jej v běžné stravě nepřijímají dostatečně, je vhodné jej tělu dodat například formou doplňku stravy v kapslích.


Dobrý den, nemám rád ryby, nejím je. Jaký doplněk stravy mi doporučíte?
Marek Hujer 14.1.2014
Ryby obecně jsou zdrojem velmi kvalitních bílkovin, ale daleko zajímavější je složení jejich tuků. Obsahují totiž vysoké procento tzv. omega 3 polynenasycených mastných kyselin, zejména pak kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA), které mají pro lidské zdraví nenahraditelný význam. Pokud tedy nejíte ryby, náhradou mohou být doplňky stravy Omega 3 1000 mg nebo koncentrovanější Omega-3 Max 30/20 z kvalitního rybího oleje. Olej se získává z hlubinných ryb žijících v chladných mořích. Omega 3 Max 30/20 obsahuje zvýšený podíle omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA (min 30 %) a DHA (min 20 %). Alternativou je samozřejmě také doplněk stravy Rybí olej- který se vyrábí v menších kapslích a dobře se polyká nejen dospělým, ale i dětem.
Ponechejte prázdné:


Kliknutí na tlačítko níže potvrďte, že jste zdravotnický odborník ve smyslu zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb., tedy osoba oprávněná léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat.

Potvrzuji, že jsem zdravotnický pracovník
 

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem. Budete-li mít problémy s krvácením či krevním tlakem, přerušte jeho užívání a poraďte se s lékařem.

Nežádoucí účinky:

Při běžných dávkách jsou nežádoucí účinky minimální. Olej je tolerován do dávky 3 g denně. Ve vyšších dávkách však může působit říhání, zápach z úst, pálení žáhy, zvracení, průjem, krvácení z nosu a útlum imunitního systému. Pokud užíváte léky snižující krevní tlak či ovlivňující srážlivost krve, pak mějte na paměti, že rybí olej působí snížení tlaku a snížení krevní srážlivost, účinky těchto léčiv a rybího oleje se tedy sčítají. Budete-li mít problémy s krvácením či tlakem poraďte se s lékařem či lékárníkem.
zapomenuté heslo
Registrace zákazníka
x
  Souhlasím s obchodními podmínkami
x
Zaregistrujte se a získejte slevu při prvním nákupu.
Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním informačního zpravodaje o novinkách a akčních cenách. Slevu lze využít pouze při prvním nákupu.