Rybí olej detail photo
Akce 60cps

Rybí olej

Rybí olej je přírodním zdrojem vitamínů A a D. Vitamín A je důležitý pro udržení normálního stavu sliznic, pokožky, zraku a také imunitního systému. Vitamín D je významný pro správnou funkci kostry a chrupu a přispívá také k zachování dobré funkce imunitního systému.

  • Package detail60 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 33g.
  • Pill Děti 1 kapsle 2-3x denně, dospělí 1-2 kapsle 2-3x denně, polykat, nekousat.
167 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

Jedna lžíce rybího oleje denně byla pro mnohé z nás nedílnou součást dětství. Nikomu příliš nechutnal, ale byl zdravý a rodičovská autorita tak silná. Nyní jej nemusíte polykat v jeho tekuté formě, můžete zvolit příjemnější variantu – kapsle. Rybí olej lékopisné kvality obsahuje vitamíny A a D, které jsou důležité pro správný vývoj a funkci kostry a chrupu. Vitamín D má navíc klíčovou roli v imunitním systému. Jedno balení Rybího oleje obsahuje 60měkkých želatinových kapslí, přičemž doporučené dávkování je pro děti 1 kapsle 2-3x denně, dospělí 1-2 kapsle 2-3x denně.

Rybí olej je přírodním zdrojem vitamínů A a D a též nenasycených mastných kyselin. Dostatek vitamínu A je pro naše tělo nezbytný kvůli udržení normálního stavu sliznic, pokožky, zraku a také imunitního systému. Kromě rybího oleje můžete vitamín A nalézt také v jiných potravinách - játrech, mrkvi, špenátu, kapustě, petrželové nati, melounu, meruňkách, zelí, brokolici, kukuřici, dýni, máslu, vaječném žloutku a v menším množství také v mléce či třešních.

Vitamín D je významný zase pro správnou funkci kostry a chrupu a přispívá také k zachování dobré funkce imunitního systému. Naše tělo jej získává, pro mnohé velmi příjemným způsobem, čili mírným pobytem na sluníčku. Z potravin má své zastoupení v určité míře také v mléce a vaječných žloutcích.

V rybím oleji jsou však kromě kombinace vitamínu D a A obsaženy také nenasycené mastné kyseliny, které si naše tělo nedokáže vyrobit samo. Příjem rybího oleje do naší stravy je proto nejen opodstatněný, ale i velmi důležitý. Pro ty, kteří z jakéhokoli důvodu jej v běžné stravě nepřijímají dostatečně, je vhodné jej tělu dodat například formou doplňku stravy v kapslích

Dobrý den, nemám rád ryby, nejím je. Jaký doplněk stravy mi doporučíte? (Uživatel: MH)

Odpověď NOVENTIS:

Ryby obecně jsou zdrojem velmi kvalitních bílkovin, ale daleko zajímavější je složení jejich tuků. Obsahují totiž vysoké procento tzv. omega 3 polynenasycených mastných kyselin, zejména pak kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA), které mají pro lidské zdraví nenahraditelný význam. Pokud tedy nejíte ryby, náhradou mohou být doplňky stravy Omega 3 1000 mg nebo koncentrovanější Omega-3 Max 30/20 z kvalitního rybího oleje. Olej se získává z hlubinných ryb žijících v chladných mořích. Omega 3 Max 30/20obsahuje zvýšený podíle omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA (min 30 %) a DHA (min 20 %). Alternativou je samozřejmě také doplněk stravy Rybí olej- který se vyrábí v menších kapslích a dobře se polyká nejen dospělým, ale i dětem

Doplněk stravy

Vitamíny A + D 

  • imunita
  • zdravé kosti a zuby

Rybí olej je přírodním zdrojem vitamínů A a D. Vitamín A je důležitý pro udržení normálního stavu sliznic, pokožky, zraku a také imunitního systému. Vitamín D je významný pro správnou funkci kostry a chrupu a přispívá také k zachování dobré funkce imunitního systému.

Denní dávka obsahuje:

  3 kapsle *% ve 3 kapslích 6 kapslí *% v 6 kapslích
Rybí olej 1290 mg   2580 mg  
z toho vitamín A min. 234 μg 29,1 % min. 468 μg 58,2 %
z toho vitamín D min. 1,95 μg 39 % min. 3,9 μg 78 %

*% referenční hodnota příjmu

Složení: Rybí olej (PhEur), hovězí želatina, zvlhčující látky glycerol a sorbitol, voda čištěná.

Obsah: 60měkkých želatinových kapslí.
Hmotnost obsahu 33g.

Dávkování: Děti 1 kapsle 3krát denně, dospělí 1-2 kapsle 3x denně, polykat, nekousat.
Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Skladování: Uchovávejte při teplotě od 15°C do 25°C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Pozor
Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem. Budete-li mít problémy s krvácením či krevním tlakem, přerušte jeho užívání a poraďte se s lékařem.

 

Nežádoucí účinky:

Při běžných dávkách jsou nežádoucí účinky minimální. Olej je tolerován do dávky 3 g denně. Ve vyšších dávkách však může působit říhání, zápach z úst, pálení žáhy, zvracení, průjem, krvácení z nosu a útlum imunitního systému. Pokud užíváte léky snižující krevní tlak či ovlivňující srážlivost krve, pak mějte na paměti, že rybí olej působí snížení tlaku a snížení krevní srážlivost, účinky těchto léčiv a rybího oleje se tedy sčítají. Budete-li mít problémy s krvácením či tlakem poraďte se s lékařem či lékárníkem.

 

 

AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.