Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Ginkgo Biloba 40 mg

Ginkgo Biloba 40 mg
Ginkgo biloba napomáhá udržovat paměť, pozornost, soustředění a správné prokrvení končetin. Obsahuje přírodní antioxidanty.
Balení obsahuje: 60 ks měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu: 36,2 g.
Dávkování: 1 kapsli denně polykat, nekousat. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

Nízká cena

U nás se nákup on-line vyplatí! Nabízíme výhodnější ceny, než většina kamenných lékáren.

Rychlost doručení

Všechny nabízené produkty máme skladem. U nás čekání nehrozí. Objednávky nad 499 Kč navíc doručíme zdarma.

Věrnostní program

Čím víc nakoupíte, tím větší dostanete slevu. U nás se věrnost vyplácí!

Ginkgo Biloba 40 mg


Ginkgo Biloba 40 mg obsahuje extrat z Jinanu dvoulaločného, jehož složení napomáhá udržet paměť, pozornost a soustředění, podporuje periferní cirkulaci krve a zároveň je bohaté na přírodní antioxidanty. Jedno balení obsahuje 60 měkkých želatinových kapslí, tedy při doporučeném dávkování 1 tobolka denně, získáte zhruba dvouměsíční kúru.

Ginkgo biloba, u nás známá také pod názvem Jinan dvoulaločný, je strom, jehož extrakt získaný z listů je již po několik staletí užíván k ochraně zdraví a bývá nazýván stromem dlouhověkosti a moudrosti. Nejstarší strom roste již přes 1200 let a nachází se v Japonsku. V listech je obsaženo zejména velké množství flavonoidů, terpenů, organických kyselin a dalších látek, jejichž strukturu nedokáže přesně určit ani moderní věda. Komplex těchto látek, které se odborně nazývají "ginkgolides" je vzácný, neboť se prokázalo, že není obsažen v žádné jiné rostlině.

1 kapsle Ginkgo Biloba 40 mg obsahuje, jak už napovídá název, 40 mg standardizovaného extraktu z listů Ginkgo Biloba. Jeho účinné látky ocení zejména studenti, učitelé a lidé, kteří si chtějí udržet mysl dlouho mladou a bystrou. Látky obsažené v extraktu pomáhají udržovat paměť, zvyšují mozkovou aktivitu a schopnost soustředit se. Posilují také kognitivní (poznávací) schopnosti a aktivitu.

Užívání extraktu z listů Ginkgo Biloba vede ke zlepšení průtoku krve v periferních oblastech těla, což vede ke zlepšení zásobení krví v partii vnitřního ucha stejně jako k lepšímu prokrvení oční sítnice. Gingko Biloba je účinný přírodní antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před poškozením volnými radikály


Studuji na vysoké škole. Pomůže mi Ginkgo biloba ve zkouškovém období?
Tomáš B. 6.1.2014
Ginkgo biloba má spíš dlouhodobější účinky na paměť, jednorázové užití vám paměť nezlepší. Extrakt Ginkgo biloba obsahuje dvě velmi důležité složky - terpenoidy a flavonoidy, což jsou antioxidanty, které pomáhají eliminovat volné radikály a chránit buňky v lidském těle. Velmi důležité je zachování si zdravé paměti během stárnutí. Ginkgo biloba může mít vliv na zlepšení rozpoznávacích funkcí, kvalitu myšlení, vybavování vzpomínek, sociální funkce…
Může se Ginkgo biloba používat při bolestech hlavy nebo migréně?
Marta T. 1.1.2014
Žádná studie tyto účinky nepotvrdila, takže použití ginkgo biloba v této indikaci je pouze spekulativní. Přesto jsme však zaznamenali signály z terénu, že v některých případech ginkgo biloba skutečně při bolestech hlavy pomáhá.
Před měsícem jsem začal užívat Ginkgo biloba a zaznamenal jsem kvalitnější erekci. Může to spolu nějak souviset?
Honza M. 14.12.2013
Ginkgo biloba zvyšuje prokrvení periferních částí organismu a bývá také často obsažen ve směsích rostlinných extraktů pro podporu erekce.
Má Ginkgo biloba vliv na usínání a kvalitu spánku? Obsahuje kofein?
Jiri V. 4.12.2013
Ginkgo biloba kofein neobsahuje, přesto však může spánek ovlivnit. Ginkgo biloba zvyšuje prokrvení mozku, a proto může mít negativní vliv na usínání. Doporučujeme jej užívat v dopoledních hodinách.
Ponechejte prázdné:


Kliknutí na tlačítko níže potvrďte, že jste zdravotnický odborník ve smyslu zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb., tedy osoba oprávněná léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat.

Potvrzuji, že jsem zdravotnický pracovník
 

Upozornění:

Není určeno pro děti. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte tento doplněk stravy při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost, se salicyláty a barbituráty. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem.

Víte že...

Užívání extraktu z listů Ginkgo biloba vede ke zlepšení průtoku krve v periferních částech organismu – s výhodou bývá extrakt Ginkgo biloba využíván ke zlepšení zásobení krví vnitřního ucha nebo oční sítnice.

zapomenuté heslo
Registrace zákazníka
x
  Souhlasím s obchodními podmínkami
x
Zaregistrujte se a získejte slevu při prvním nákupu.
Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním informačního zpravodaje o novinkách a akčních cenách. Slevu lze využít pouze při prvním nákupu.