Ginkgo Biloba detail photo

Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba napomáhá udržovat paměť, pozornost, soustředění a správné prokrvení končetin. Obsahuje přírodní antioxidanty.

  • Package detail 60 ks měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu: 36,2 g. 
  • Pill 1 kapsli denně polykat, nekousat. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.
117 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

Ginkgo Biloba 40 mg obsahuje extrat z Jinanu dvoulaločného, jehož složení napomáhá udržet paměť, pozornost a soustředění, podporuje periferní cirkulaci krve a zároveň je bohaté na přírodní antioxidanty. Jedno balení obsahuje 60 měkkých želatinových kapslí, tedy při doporučeném dávkování 1 tobolka denně, získáte zhruba dvouměsíční kúru.

Ginkgo biloba, u nás známá také pod názvem Jinan dvoulaločný, je strom, jehož extrakt získaný z listů je již po několik staletí užíván k ochraně zdraví a bývá nazýván stromem dlouhověkosti a moudrosti. Nejstarší strom roste již přes 1200 let a nachází se v Japonsku. V listech je obsaženo zejména velké množství flavonoidů, terpenů, organických kyselin a dalších látek, jejichž strukturu nedokáže přesně určit ani moderní věda. Komplex těchto látek, které se odborně nazývají "ginkgolides" je vzácný, neboť se prokázalo, že není obsažen v žádné jiné rostlině.

1 kapsle Ginkgo Biloba 40 mg obsahuje, jak už napovídá název, 40 mg standardizovaného extraktu z listů Ginkgo Biloba. Jeho účinné látky ocení zejména studenti, učitelé a lidé, kteří si chtějí udržet mysl dlouho mladou a bystrou. Látky obsažené v extraktu pomáhají udržovat paměť, zvyšují mozkovou aktivitu a schopnost soustředit se. Posilují také kognitivní (poznávací) schopnosti a aktivitu.
Užívání extraktu z listů Ginkgo Biloba vede ke zlepšení průtoku krve v periferních oblastech těla, což vede ke zlepšení zásobení krví v partii vnitřního ucha stejně jako k lepšímu prokrvení oční sítnice. Gingko Biloba je účinný přírodní antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před poškozením volnými radikál

Studuji na vysoké škole. Pomůže mi Ginkgo biloba ve zkouškovém období? (Uživatel: TB)

Odpověď NOVENTIS:

Ginkgo biloba má spíš dlouhodobější účinky na paměť, jednorázové užití vám paměť nezlepší. Extrakt Ginkgo biloba obsahuje dvě velmi důležité složky - terpenoidy a flavonoidy, což jsou antioxidanty, které pomáhají eliminovat volné radikály a chránit buňky v lidském těle. Velmi důležité je zachování si zdravé paměti během stárnutí. Ginkgo biloba může mít vliv na zlepšení rozpoznávacích funkcí, kvalitu myšlení, vybavování vzpomínek, sociální funkce… 

Může se Ginkgo biloba používat při bolestech hlavy nebo migréně? (Uživatel: MT)

Odpověď NOVENTIS:

Žádná studie tyto účinky nepotvrdila, takže použití ginkgo biloba v této indikaci je pouze spekulativní. Přesto jsme však zaznamenali signály z terénu, že v některých případech ginkgo biloba skutečně při bolestech hlavy pomáhá. 

Před měsícem jsem začal užívat Ginkgo biloba a zaznamenal jsem kvalitnější erekci. Může to spolu nějak souviset? (Uživatel: HM)

Odpověď NOVENTIS:

Ginkgo biloba zvyšuje prokrvení periferních částí organismu a bývá také často obsažen ve směsích rostlinných extraktů pro podporu erekce

Má Ginkgo biloba vliv na usínání a kvalitu spánku? Obsahuje kofein? (Uživatel: JV)

Odpověď NOVENTIS:

Ginkgo biloba kofein neobsahuje, přesto však může spánek ovlivnit. Ginkgo biloba zvyšuje prokrvení mozku, a proto může mít negativní vliv na usínání. Doporučujeme jej užívat v dopoledních hodinách. 

Ginkgo biloba:

  • Napomáhá udržet paměť, pozornost a soustředění
  • Podporuje periferní cirkulaci krve
  • Obsahuje přírodní antioxidanty

Kapsle obsahují standardizovaný extrakt z listů rostliny Ginkgo biloba – jinanu dvoulaločného. Jeho účinné látky pomáhají udržovat paměť, zvyšují mozkovou aktivitu a schopnost soustředit se. Posilují kognitivní (poznávací) schopnosti a aktivitu.

Zlepšují periferní krevní oběh a pomáhají tak k prokrvení očí a uší, což přispívá ke správné funkci zraku a sluchu.

Gingko biloba je účinný přírodní antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před poškozením volnými radikály.

1 kapsle obsahuje 40 mg standardizovaného extraktu Ginkgo biloba 

Složení: sójový olej rafinovaný, hovězí želatina, sójový olej částečně hydrogenovaný, zvlhčující látka glycerol, jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba, standardizovaný extrakt z listů obsahující 24% ginkgoflavonoglykosidů a 6% terpenolaktonů), kokosový olej, zahušťovadlo včelí vosk, voda čištěná, emulgátor sójový lecitin a barvivo E 172.

Obsah: 60 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu: 36,2 g.

Dávkování: 1 kapsli denně polykat, nekousat. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Skladování: Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Pozor
Upozornění:

Není určeno pro děti. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte tento doplněk stravy při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost, se salicyláty a barbituráty. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem.

You know
Víte že...

Užívání extraktu z listů Ginkgo biloba vede ke zlepšení průtoku krve v periferních částech organismu – s výhodou bývá extrakt Ginkgo biloba využíván ke zlepšení zásobení krví vnitřního ucha nebo oční sítnice.

AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.