Simethicon 80 mg s olejem kmínu kořenného detail photo
Akce

Simethicon 80 mg s olejem kmínu kořenného

Doplněk stravy s olejem kmínu kořenného pro dobré trávení. 

  • Package detail50 měkkých želatinových kapslí.                          Hmotnost obsahu 6 g.
  • Pill Užívejte 1 kapsli denně během jídla nebo po jídle. Vhodné je i užití na noc před spaním. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.
91 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

S olejem kmínu kořenného pro dobré trávení.

Doplněk stravy obsahuje simetikon a olej z kmínu kořenného. Kmín kořenný je jedním z nejstarších koření u nás i ve světě. Zároveň je známý pro své účinky spojené s podporou trávení.

 

--- nebyl vložen žádný dotaz ---

Složení:               Simethicon, olej z kmínu kořenného (Carum carvi, plod), hovězí želatina, zvlhčující látka glycerol. 

 

Denní dávka obsahuje:

Účinná látka

1 kapsle

Simethicon

80 mg

Olej kmínu kořenného

5 mg

referenční hodnota příjmu nebyla stanovena

Obsah:                50 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 6 g.

Dávkování:         Užívejte 1 kapsli denně během jídla nebo po jídle.
                            Vhodné je i užití na noc před spaním.
                             Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Skladování:        Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Pozor

Nevhodné pro děti. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Neužívejte tento doplněk stravy společně s léčivy, protože může ovlivnit jejich vstřebatelnost. Vhodné pouze pro krátkodobé použití.

You know

Kmín kořenný je jedním z nejstarších koření u nás i ve světě. Zároveň je známý pro své účinky spojené s podporou trávení.

AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.