Ostropestřec Max 3 500 mg detail photo

Ostropestřec Max 3 500 mg

Přípravek Ostropestřec Max 3500 mg obsahuje extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který se užívá po staletí v tradiční medicíně jako prostředek podporující funkci jater a žlučových cest.

129 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

OSTROPESTŘEC MAX 3500 mg

Doplněk stravy 

Přípravek Ostropestřec Max 3500 mg obsahuje extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který se užívá po staletí v tradiční medicíně jako prostředek podporující funkci jater a žlučových cest.

  • Normální trávení a funkce jater
  • Pročištění organismu
  • Antioxidant

Konzumně založená společnost, zrychlený životní styl a špatné stravovací návyky připívají ke vzniku volných radikálů v našem těle. Následně dochází k oxidativnímu stresu, při kterém jsou zdravé buňky napadány volnými radikály. Je-li náš organismus zatížen oxidativním stresem, potřebuje posílit antioxidační ochranný systém. Antioxidanty chrání náš organismus, neutralizují účinek volných radikálů a omezují jejich vznik. Mezi nejznámější antioxidanty patří vitamíny C, E, koenzym Q 10 nebo také některé rostlinné extrakty.

Aktivní složkou ostropestřce mariánského jsou flavonolignany silybin, silydianin a silychristin, souhrnně označované jako silymarin. Jejich největší koncentrace se nachází v plodu, dále pak v listech a semenech. Tyto látky se váží na membrány jaterních buněk a zabraňují tak vniknutí toxických látek do jaterní tkáně. Vedle toho podporují také regeneraci jaterních buněk, příznivě ovlivňují obranyschopnost a působí jako mocné antioxidanty. Udává se, že antioxidační účinky silymarinu jsou až 10 x vyšší než například u vitamínu E.

Proč je důležité přijímat ve stravě antioxidanty:

OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ – PRVNÍ POMOC PRO VAŠE JÁTRA

Sylimarin zvyšuje produkci glutathionu v játrech o 30%, což zvyšuje výrazně detoxikační kapacitu jater.

Glutathion je zodpovědný za odbourávání řady hormonů, léků a chemikálií. Vysoké hladiny glutathionu v játrech zvyšují schopnost jejich detoxikace.

--- nebyl vložen žádný dotaz ---

Denní dávka obsahuje: 

 

1 kapsle

Odpovídá

Extrakt Ostropestřce mariánského min. 20:1

(Silybum marianum, semena)

175 mg

min. 3 500 mg

Fosfolipidy

40 mg

 

 

 

Složení:           sójový olej, extrakt ostropestřce mariánského min. 20:1 (Silybum marianum, semena), želatina, sójový lecitin Phosal 35 SB, zvlhčující látky glycerol a sorbitol, emulgátor sójový lecitin, barviva E 171 a E 172, čištěná voda. 

Obsah:            60 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 40 g.

Dávkování:     1 kapsle denně. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Upozornění:   Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem.

Skladování:    Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis Balíčky objednané a UHRAZENÉ do 16.12. odesíláme 17.12. s pravděpodobným doručením do Vánoc. Pozdější objednávky i úhrady odesíláme z důvodů inventur až 5.1.2021. Děkujeme a přejeme klidné svátky. Kolektiv Noventis
x