Orenzym Plus detail photo

Orenzym Plus

Orenzym Plus je doplněk stravy s enzymem alfa-amylázou a nově i s přídavkem extraktu zázvoru pro dobré trávení.

  • Package detail50 tablet. Hmotnost obsahu 12 g.
  • PillDospělí užívají maximálně 5 tablet denně, nejlépe rozděleně do dvou či tří dávek. Obalené tablety se užívají po jídle, polykají se celé a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny.
    Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
100 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

Orenzym Plus

Doplněk stravy s enzymem alfa-amylázou a nově i s přídavkem extraktu zázvoru pro dobré trávení.

Extrakt zázvoru napomáhá dobrému trávení.
Doplněk stravy Orenzym® Plus obsahuje enzym α-amylázu a extrakt zázvoru, který napomáhá dobrému trávení. Produkt je vyráběn ve formě enterosolventních tablet, což zajišťuje šetrnou „přepravu“ enzymu až do místa určení - tenkého střeva.

Konzumujete rádi čerstvou zeleninu, ovoce nebo luštěniny? Milujete čerstvý chleba nebo vločkovou kaši?
Pocit z dobrého a zdravého jídla může později vystřídat pocit plnosti a nafouknutého břicha.

Potraviny, které mohou způsobovat nadýmání:

  • luštěniny - způsobují nadýmání u lidí, kterým chybí speciální enzymy na trávení sacharidů obsažených v luštěninách, při jejich pravidelné konzumaci se organismus přizpůsobí a potíže vymizí
  • jednoduché průmyslově čištěné cukry (sladkosti, sušenky) - přispívají k pomnožení kvasinek v trávicím traktu
  • obiloviny - mohou způsobovat nadýmání u lidí trpících celiakií - nesnášenlivostí obilné bílkoviny lepku
  • mléko - způsobuje nadýmání u lidí neschopných trávit mléčný cukr laktózu
  • slané potraviny a potraviny s obsahem glutamátu sodného (solené sušenky, uzeniny, konzervy, polévkové kostky) - zadržují v těle vodu, což může způsobit nadýmání
  • nápoje sycené oxidem uhličitým


Běžná potrava zůstává v žaludku zhruba 3-5 hodin. Pak přechází do tenkého střeva. Na rozdíl od žaludku je prostředí tenkého střeva zásadité. To je důležité pro trávení a vstřebávání. Konečné zpracování potravy probíhá za účasti šťáv slinivky břišní, žluči a střevních šťáv. Šťáva slinivky břišní je nejdůležitější trávící šťávou, neboť obsahuje enzymy štěpící všechny živiny

--- nebyl vložen žádný dotaz ---

Doplněk stravy

Doplněk stravy s alfa-amylázou a nově i s přídavkem extraktu zázvoru
Extrakt zázvoru napomáhá dobrému trávení

1 enterosolventní tableta obsahuje:

  1 tableta
α-amyláza 36,60 mg
Extrakt zázvoru 4:1 25 mg

Složení: plnidlo mikrokrystalická celulóza, α-amyláza 1:5000 (Aspergillus oryzae), zázvorovník lékařský (Zingiber officinale, extrakt z oddenku), plnidlo hydroxypropylmetylcelulóza, stabilizátor sodná sůl kroskarmelózy, protispékavé látky koloidní oxid křemičitý a stearan hořečnatý. Potah tablety: leštící látky polyvinylalkohol a etylcelulóza, plnidlo talek, leštící látka alginát sodný, zvlhčující látka poleyethylenglykol, stabilizátor hydroxid amonný, triglyceridy se středním řetězcem, emulgátor kyselina olejová, emulgátor polysorbát 80.  

Obsah: 50 tablet. Hmotnost obsahu 12g.

Dávkování: Dospělí užívají maximálně 5 tablet denně, nejlépe rozděleně do dvou či tří dávek.  Tablety se užívají po jídle, polykají se celé (nerozkousané, nerozdrcené) a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny, např. sklenkou vody.

Skladování: Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Pozor
Upozornění:
Doporučené dávkování se nesmí překračovat.
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem.
AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.