Orenzym Laktáza detail photo

Orenzym Laktáza

 

Orenzym Laktáza je doplněk stravy s enzymem laktázou. Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví. 

  • Package detail50 tablet. Hmotnost obsahu 12 g.
  • PillTablety jsou určeny pro osoby s nesnášenlivostí mléčného cukru. Užívejte 1 tabletu s každým jídlem obsahujícím laktózu. V případě potřeby můžete užít 2 tablety v závislosti na množství laktózy v jídle nebo Vaší snášenlivosti laktózy. Neužívejte více než 8 tablet denně. Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Tablety se užívají s jídlem, polykají se celé a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny, např. sklenkou vody.
163 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

Doplněk stravy Orenzym Laktáza je doplněk stravy s enzymem laktázou. Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví. 

A MŮŽETE SI VYCHUTNAT MLÉKO
 

Laktáza je enzym nacházející se v tenkém střevě, který štěpí přírodní mléčný cukr laktózu. Mléčný cukr nebo-li laktóza je přirozeně přítomen v mléčných výrobcích. Za normálních okolností je v tenkém střevě štěpen enzymem laktázou na jednoduché cukry glukózu a galaktózu, které jsou absorbovány do krevního řečiště. Některé děti a mnoho dospělých neprodukuje dostatečné množství laktázy, což vede ke snížení schopnosti trávit mléko. 

V případě laktózové intolerance se nestrávená laktóza dostává do tlustého střeva, kde za pomocí střevní mikroflóry vznikají plyny, které dráždí tlusté střevo, způsobují nadýmání, bolesti břicha a průjem. 

Samotná nesnášenlivost neboli intolerance laktózy postihuje až 50% světové populace. Znamená to tedy, že polovina světové populace není schopna si vychutnat mléčné výrobky, aniž by zažila nepříjemné projevy charakteristické pro laktózovou intoleranci (nadýmání, bolest břicha, průjem).

Když osoby nesnášející laktózu přestanou konzumovat mléčné výrobky, jejich příjem vápníku má tendenci být nižší, což může pro lidské tělo znamenat vážný problém.

--- nebyl vložen žádný dotaz ---

Orenzym Laktáza

Doplněk stravy

Doplněk stravy s obsahem laktázy
Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které laktózu špatně tráví

1 tableta obsahuje:

 

  1 tableta Denní dávka 8 tablet
laktáza 100 000 ALU/g 45 mg (4 500 FCC) 360 mg (36 000 FCC)


Složení: plnidlo mikrokrystalická celulosa, laktáza 100 000 ALU/ g (Aspergillus oryzae), stabilizátor hydroxypropylmethylcelulosa, protispékavé látky koloidní oxid křemičitý a stearan hořečnatý, leštící látka polyvinylalkohol, protispékavá látka talek, zvlhčující látka polyethylenglykol, stabilizátor polysorbát 80.

Obsah:50 tablet. Hmotnost obsahu 12g.

Dávkování:Tablety jsou určeny pro osoby s nesnášenlivostí mléčného cukru. Užívejte 1 tabletu s každým jídlem obsahujícím laktózu. V případě potřeby můžete užít 2 tablety v závislosti na množství laktózy v jídle nebo Vaší snášenlivosti laktózy. Neužívejte více než 8 tablet denně. Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Tablety se užívají s jídlem, polykají se celé a zapíjejí se dostatečným množstvím tekutiny, např. sklenkou vody.

Skladování:Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Pozor

Doporučené dávkování se nesmí překračovat. 
Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Snášenlivost laktózy je různá, a proto doporučujeme se poradit ohledně úlohy této látky ve stravě s lékařem nebo lékárníkem. 

AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.