Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Omega-3 1000 mg

Omega-3 1000 mg
Omega–3 kyseliny jsou obsaženy hlavně v tuku mořských ryb. Pro dostatečný přístup těchto nepostradatelných živin konzumujte 2 x týdně mořské ryby.
Balení obsahuje: 30 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 40,5 g.
Dávkování: Děti 1 kapsli 1x denně nejlépe po jídle, dospělí 1 kapsli 3x denně nejlépe po jídle, polykat, nekousat.

Nízká cena

U nás se nákup on-line vyplatí! Nabízíme výhodnější ceny, než většina kamenných lékáren.

Rychlost doručení

Všechny nabízené produkty máme skladem. U nás čekání nehrozí. Objednávky nad 499 Kč navíc doručíme zdarma.

Věrnostní program

Čím víc nakoupíte, tím větší dostanete slevu. U nás se věrnost vyplácí!

Omega-3 1000 mg


Produkt Omega-3 1000 mg obsahuje kvalitní rybí olej, získaný z hlubinných ryb, žijících v chladných mořích, který je bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA (min 18%) a DHA (min 12%). Příznivého účinku pro správnou funkci srdce se dosáhne při denním přívodu 250 mg EPA a DHA. Příznivého účinku pro správnou funkci mozku a zraku se dosáhne při denním přívodu 250 mg DHA. Doplněk stravy Omega-3 1000 mg v jednom balení obsahuje 30 měkkých želatinových kapslí. Pro děti vystačí jedno balení na cca 1 měsíc, pro dospělé při dodržení doporučeného dávkování na cca 10 dní.

Když se zamyslíte nad Vaším jídelníčkem, nalezli byste v něm, alespoň dvakrát týdně mořskou rybu? Makrelu, lososa, sardinky či sledě? Mnozí z nás ne. Pro někoho je koupě čerstvých mořských ryb či výrobků z nich často finančně náročná, ale je i spousta lidí, kterým ryby prostě nechutnají. Přesto, pro správné fungování našeho organismu, by měly mít v naší stravě nezastupitelné místo. Jsou bohaté na nenasycené omega – 3 mastné kyseliny, které tělo potřebuje, ale samo si je nedokáže vyrobit. Je tedy závislé na tom, zda a v jaké míře mu je dodáme.

Pozitivní dopady dostate ného příjmu těchto nenasycených mastných kyselin se odrážejí při podpoře udržení normální funkce srdce (EPA a DHA), mozku (DHA) a podporují dobrý zrak (DHA). Kromě mořských ryb jsou nenasycené mastné kyseliny zastoupeny v omezené míře také ve vlašských ořeších, řepce, sóji a olejích z nich. Doplněk stravy Omega-3 1000 mg je určen zejména pro ty, kteří vědí, že je ve své stravě nepřijímají dostatečně a chtějí ji proto obohatit.Dobrý den, nemám rád ryby, nejím je. Jaký doplněk stravy mi doporučíte?
Marek Hujer 14.1.2014
Ryby obecně jsou zdrojem velmi kvalitních bílkovin, ale daleko zajímavější je složení jejich tuků. Obsahují totiž vysoké procento tzv. omega 3 polynenasycených mastných kyselin, zejména pak kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA), které mají pro lidské zdraví nenahraditelný význam. Pokud tedy nejíte ryby, náhradou mohou být doplňky stravy Omega 3 1000 mg nebo koncentrovanější Omega-3 Max 30/20 z kvalitního rybího oleje. Olej se získává z hlubinných ryb žijících v chladných mořích. Omega 3 Max 30/20obsahuje zvýšený podíle omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA (min 30 %) a DHA (min 20 %). Alternativou je samozřejmě také doplněk stravy Rybí olej- který se vyrábí v menších kapslích a dobře se polyká nejen dospělým, ale i dětem.
Ponechejte prázdné:


Kliknutí na tlačítko níže potvrďte, že jste zdravotnický odborník ve smyslu zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb., tedy osoba oprávněná léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat.

Potvrzuji, že jsem zdravotnický pracovník
 

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Omega-3 mastné kyseliny neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte - li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem. 

Kde se v přírodě vyskytují?

DHA + EPA jsou obsaženy zejména v tuku mořských ryb. Abychom našemu tělu zajistili dostatečný přísun těchto nepostradatelných živin, měli bychom konzumovat minimálně 2x týdně mořské ryby. V omezené míře jsou omega-3 mastné kyseliny získávány i enzymatickou přeměnou kyseliny alfalinolenové, která se nachází v rostlinných zdrojích, jako jsou např. olej z lněného semínka, tmavá listová zelenina a také vlašské ořechy.

zapomenuté heslo
Registrace zákazníka
x
  Souhlasím s obchodními podmínkami
x
Zaregistrujte se a získejte slevu při prvním nákupu.
Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním informačního zpravodaje o novinkách a akčních cenách. Slevu lze využít pouze při prvním nákupu.