Omega-3 1000 mg detail photo

Omega-3 1000 mg

Omega–3 kyseliny jsou obsaženy hlavně v tuku mořských ryb. Pro dostatečný přístup těchto nepostradatelných živin konzumujte 2 x týdně mořské ryby.

  • Package detail30 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 40,5 g.
  • Pill Děti 1 kapsli 1x denně nejlépe po jídle, dospělí 1 kapsli 3x denně nejlépe po jídle, polykat, nekousat.
73 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

Omega-3 1000 mg

Produkt Omega-3 1000 mg obsahuje kvalitní rybí olej, získaný z hlubinných ryb, žijících v chladných mořích, který je bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA (min 18%) a DHA (min 12%). Příznivého účinku pro správnou funkci srdce se dosáhne při denním přívodu 250 mg EPA a DHA. Příznivého účinku pro správnou funkci mozku a zraku se dosáhne při denním přívodu 250 mg DHA. Doplněk stravy Omega-3 1000 mg v jednom balení obsahuje 30 měkkých želatinových kapslí. Pro děti vystačí jedno balení na cca 1 měsíc, pro dospělé při dodržení doporučeného dávkování na cca 10 dní.

Když se zamyslíte nad Vaším jídelníčkem, nalezli byste v něm, alespoň dvakrát týdně mořskou rybu? Makrelu, lososa, sardinky či sledě? Mnozí z nás ne. Pro někoho je koupě čerstvých mořských ryb či výrobků z nich často finančně náročná, ale je i spousta lidí, kterým ryby prostě nechutnají. Přesto, pro správné fungování našeho organismu, by měly mít v naší stravě nezastupitelné místo. Jsou bohaté na nenasycené omega – 3 mastné kyseliny, které tělo potřebuje, ale samo si je nedokáže vyrobit. Je tedy závislé na tom, zda a v jaké míře mu je dodáme.

Pozitivní dopady dostatečného příjmu těchto nenasycených mastných kyselin se odrážejí při podpoře udržení normální funkce srdce (EPA a DHA), mozku (DHA) a podporují dobrý zrak (DHA). Kromě mořských ryb jsou nenasycené mastné kyseliny zastoupeny v omezené míře také ve vlašských ořeších, řepce, sóji a olejích z nich. Doplněk stravy Omega-3 1000 mg je určen zejména pro ty, kteří vědí, že je ve své stravě nepřijímají dostatečně a chtějí ji proto obohatit.
 

Dobrý den, nemám rád ryby, nejím je. Jaký doplněk stravy mi doporučíte? (Uživatel: MH)

Odpověď NOVENTIS:

Ryby obecně jsou zdrojem velmi kvalitních bílkovin, ale daleko zajímavější je složení jejich tuků. Obsahují totiž vysoké procento tzv. omega 3 polynenasycených mastných kyselin, zejména pak kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA), které mají pro lidské zdraví nenahraditelný význam. Pokud tedy nejíte ryby, náhradou mohou být doplňky stravy Omega 3 1000 mg nebo koncentrovanější Omega-3 Max 30/20 z kvalitního rybího oleje. Olej se získává z hlubinných ryb žijících v chladných mořích. Omega 3 Max 30/20obsahuje zvýšený podíle omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA (min 30 %) a DHA (min 20 %). Alternativou je samozřejmě také doplněk stravy Rybí olej- který se vyrábí v menších kapslích a dobře se polyká nejen dospělým, ale i dětem

Doplněk stravy

S obsahem EPA a DHA

  • EPA a DHA udržují normální srdeční funkce
  • DHA příznivě ovlivňuje funkce mozku a zraku

Doplněk stravy Omega-3 1000 mg obsahuje rybí olej bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA (min 18%) a DHA (min 12%). Nenasycené mastné kyseliny jsou nezbytné pro správnou funkci srdce (EPA a DHA), mozku (DHA) a podporují dobrý zrak (DHA). Příznivého účinku pro správnou funkci srdce se dosáhne při denním přívodu 250 mg EPA a DHA. Příznivého účinku pro správnou funkci mozku a zraku se dosáhne při denním přívodu 250 mg DHA.

1 kapsle obsahuje

  1 kapsle *%*
Omega-3 rybí olej 1000 mg -
 - z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) min. 150 mg -
 - z toho DHA (kyselina dokosahexaenová) min. 100 mg -

*% referenční hodnota příjmu; - není stanovena

Složení: Upravení rybí olej (triglyceridy), hovězí želatina, zvlhčující látka glycerol, voda čištěná, antioxidant D-alfa tokoferol. 

Obsah: 30 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 40,5 g.

Dávkování: Děti 1 kapsli 1krát denně nejlépe po jídle, dospělí 1 kapsli 3krát denně nejlépe po jídle, polykat, nekousat. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Skladování: Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Pozor
Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Omega-3 mastné kyseliny neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte - li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem.

You know
Kde se v přírodě vyskytují? 

DHA + EPA jsou obsaženy zejména v tuku mořských ryb. Abychom našemu tělu zajistili dostatečný přísun těchto nepostradatelných živin, měli bychom konzumovat minimálně 2x týdně mořské ryby. V omezené míře jsou omega-3 mastné kyseliny získávány i enzymatickou přeměnou kyseliny alfalinolenové, která se nachází v rostlinných zdrojích, jako jsou např. olej z lněného semínka, tmavá listová zelenina a také vlašské ořechy.

AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.