Magnesium B6+ Rhodiola detail photo

Magnesium B6+ Rhodiola

Magnesium B6 + Rhodiola je doplněk stravy, který se vyznačuje příznivým účinkem pro duševní rovnováhu, energii a kondici.

  • Package detail30 potahovaných tablet. Hmotnost obsahu 23,5 g.
  • Pill 1x denně 1 tableta ráno.
    Tablety se polykají celé a zapijí se sklenicí vody. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.
141 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

Magnesium B6 + Rhodiola

Doplněk stravy Magnesium B6 + Rhodiola je určen pro osoby, které jsou vystaveny zvýšené psychické a fyzické zátěži.

Obsahuje unikátní kombinaci přírodního hořčíku z moře (pro jeho dobrou vstřebatelnost), vitamínu B6 (pyridoxinu) a extraktu rozchodnice růžové (Rhodiola rosea).

Bojujte s nepohodou, obnovte svůj vnitřní klid. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamín B6 podporuje duševní činnost a extrakt rozchodnice růžové podporuje nejen kognitivní funkce a psychickou výkonnost, ale stimuluje také fyzický výkon a celkovou kondici organismu. Tento adaptogen zlepšuje odolnost organismu ve stresových situacích.

--- nebyl vložen žádný dotaz ---

MAGNESIUM B6 + RHODIOLA

DOPLNĚK STRAVY

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
Vitamín B6 podporuje duševní činnost
Extrakt rozchodnice podporuje fyzický výkon a kondici

Doplněk stravy Magnesium B6 + Rhodiola je doplněk stravy ve formě potahovaných tablet. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Extrakt rozchodnice růžové podporuje duševní činnost a stimuluje fyzický výkon a kondici organismu.

Denní dávka obsahuje:

  1 tableta % *
Hořčík 100 mg 26 %
Vitamín B6 2,5 mg 178 %

Extrakt rozchodnice růžové
z toho:
rosaviny
salidrosid

100 mg

3 mg
1 mg

-

*% referenční hodnota příjmu

Složení: plnidlo mikrokrystalická celulosa, hydroxid hořečnatý Aquamin Mg, rozchodnice růžová (Rhodiola rosea, extrakt z kořene), stabilizátory hydroxypropylmethylcelulosa a sodná sůl karboxymethylcelulosy, protispékavá látka stearan hořečnatý, pyridoxin hydrochlorid, protispékavá látka koloidní oxid křemičitý, stabilizátor polyvinylpyrrolidon, leštící látka polyvinylalkohol, zvlhčující látka polyethylenglykol, protispékavá látka talek, emulgátor polysorbát.

Obsah: 30 potahovaných tablet. Hmotnost obsahu 23,5 g.

Dávkování:1 tableta ráno. Tablety se polykají celé a zapijí se sklenicí vody. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Skladování: Uchovávejte při teplotě od 15 °C do 25 °C, v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před světlem a vlhkostí.

Pozor

Upozornění:

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto doplňku stravy se svým lékařem.

AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.