Koenzym Q 10, 60 mg se sezamovým olejem detail photo
Akce

Koenzym Q 10, 60 mg se sezamovým olejem

Kapsle s obsahem 60 mg koenzymu Q 10 a 315 mg sezamového oleje. 

AKCE 1+1

  • Package detail60 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 35,5 g.
  • Pill Dospělí užívají 1 kapsli denně, nejlépe ráno s jídlem. Kapsle se užívají celé a zapijí se dostatečným množstvím tekutin.
322 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

Koenzym Q 10, 60 mg + sezamový olej

Koenzym Q 10 je látka rozpustná v tucích, a proto je přípravek Koenzym Q 10, 60 mg + sezamový olej vyráběn ve formě měkkých želatinových kapslí, kde je aktivní látka suspendována v sezamovém oleji. Ten je bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin. Měkké želatinové kapsle obsahují 60 mg koenzymu Q 10 a 315 mg sezamového oleje. Jedno balení představuje zhruba dvouměsíční kúru.

Koenzym Q 10 (vitamín Q) je látka, která se přirozeně vyskytuje ve všech buňkách lidského těla. Tedy především v buňkách, jež jsou aktivní a zatěžované. To znamená, že nejvíce Q 10 obsahují srdce, plíce a játra. Koenzym Q10 se významně podílí na produkci energie a při ochraně buněk před poškozením volnými radikály, čili působí jako antioxidant. Množství koenzymu Q 10 v organismu však úměrně s věkem klesá, je proto vhodné organismu tuto látku dodávat buď prostřednictvím stravy, nebo doplňkové výživy.

Zajímá Vás jak tedy načerpat potřebný koenzym Q 10 ze stravy? Nezapomeňte, aby se ve Vašem jídelníčku objevovalo hovězí maso a zařaďte i vnitřnosti (srdíčko, játra, ledviny). Dále se vyskytuje například v sardinkách či makrelách, sójovém oleji, či burských oříškách.

Jestliže těmto potravinám právě neholdujete, je možné uvažovat o doplnění Koenzymu Q 10 do organismu prostřednictvím doplňku stravy. Největší zájem o tento výrobek mají zejména lidé středního a seniorního věku, sportovci, ale i lidé těžce pracující, či vystavení dlouhodobé zátěži.

  • Uvedená cena 319 Kč je již konečná za dvě balení (2x 60 cps)

 

--- nebyl vložen žádný dotaz ---

Pozor
Upozornění:

Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné ženy a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré, vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Vysoké dávky koenzymu Q 10 mohou snižovat účinek warfarinu (lék ovlivňující krevní srážlivost). Užíváte-li warfarin nebo jiné léky ovlivňující krevní srážlivost, neužívejte koenzym Q 10 bez dohledu lékaře. Informujte svého lékaře, že užíváte koenzym Q 10 před předepsáním jakéhokoliv léčivého přípravku. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto přípravku se svým lékařem.