Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Izoflavony Duo s vitamínem D

Izoflavony Duo s vitamínem D
Nehormonální přípravek s obsahem izoflavonů a vitamínu D

Balení obsahuje: 60 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 40 g.
Dávkování: Pro ženy v menopauze: 1–2x denně 1 kapsli. Užívat před jídlem, nekousat, zapít sklenicí vody.

Nízká cena

U nás se nákup on-line vyplatí! Nabízíme výhodnější ceny, než většina kamenných lékáren.

Rychlost doručení

Všechny nabízené produkty máme skladem. U nás čekání nehrozí. Objednávky nad 499 Kč navíc doručíme zdarma.

Věrnostní program

Čím víc nakoupíte, tím větší dostanete slevu. U nás se věrnost vyplácí!

Izoflavony Duo s vitamínem D


Izoflavony Duo s vitamínem D je doplněk stravy určený pro ženy v klimakteriu. Tento nehormonální přípravek s obsahem izoflavonů a vitamínu D ve vyváženém složení je určený pro všechny ženy, které trápí klimakterickým obtížím, ale nemohou, nebo nechtějí řešit příznaky hormonální cestou. Doplněk stravy obsahuje 60 měkkých želatinových kapslí, které při doporučeném užívání jedné až dvou kapslí denně zaštítí měsíční až dvouměsíční kúru.

V životě každé ženy nastane čas, kdy prochází obdobím klimakteria, častěji nazývaným jednoduše přechod. Již od 40. roku života začíná produkce ženských hormonů pomalu klesat. Vzhledem k tomuto poklesu pohlavních hormonů (estrogenů, progesteronu) dochází u mnoha žen k přirozeným doprovodným jevům, jako jsou návaly horka, náhlé pocení, změny nálady atd. Navíc se mění i tělo. Kůže ztrácí napětí a vysušuje se, tkáň je ochablejší, snižuje se hutnost kostí. Řešením mohou  být fytoestogeny.

Mezi rostliny bohaté na izoflavony (fytoestrogeny) patří sója a červený jetel. Právě izoflavony z červeného jetele pozitivně ovlivňují tělesnou harmonii v období klimakteria a po něm.

Doplněk stravy Izoflavony Duo obsahuje nejen izoflavony z obou rostlin, ale je také obohacen o vitamín D, který ovlivňuje metabolismus vápníku a fosforu a je tedy velmi důležitý pro správnou mineralizaci kostí a zubů. Zároveň má také pozitivní vliv na náš imunitní systém.


--- nebyl vložen žádný dotaz ---
Ponechejte prázdné:


Kliknutí na tlačítko níže potvrďte, že jste zdravotnický odborník ve smyslu zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb., tedy osoba oprávněná léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat.

Potvrzuji, že jsem zdravotnický pracovník
 

Upozornění:

Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné ženy a kojící matky. Není určeno pro ženy po prodělané rakovině prsu a dělohy. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto přípravku se svým lékařem.
zapomenuté heslo
Registrace zákazníka
x
  Souhlasím s obchodními podmínkami
x
Zaregistrujte se a získejte slevu při prvním nákupu.
Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním informačního zpravodaje o novinkách a akčních cenách. Slevu lze využít pouze při prvním nákupu.