Izoflavony Duo s vitamínem D detail photo

Izoflavony Duo s vitamínem D

Nehormonální přípravek s obsahem izoflavonů a vitamínu D
 

  • Package detail60 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 40 g.
  • PillPro ženy v menopauze: 1–2x denně 1 kapsli.
    Užívat před jídlem, nekousat, zapít sklenicí vody.
227 Kč
+
-
DORUČENÍ ZDARMA
při objednávce nad 499 Kč

Izoflavony Duo s vitamínem D

Izoflavony Duo s vitamínem D je doplněk stravy určený pro ženy v klimakteriu. Tento nehormonální přípravek s obsahem izoflavonů a vitamínu D ve vyváženém složení je určený pro všechny ženy, které trápí klimakterickým obtížím, ale nemohou, nebo nechtějí řešit příznaky hormonální cestou. Doplněk stravy obsahuje 60 měkkých želatinových kapslí, které při doporučeném užívání jedné až dvou kapslí denně zaštítí měsíční až dvouměsíční kúru.

V životě každé ženy nastane čas, kdy prochází obdobím klimakteria, častěji nazývaným jednoduše přechod. Již od 40. roku života začíná produkce ženských hormonů pomalu klesat. Vzhledem k tomuto poklesu pohlavních hormonů (estrogenů, progesteronu) dochází u mnoha žen k přirozeným doprovodným jevům, jako jsou návaly horka, náhlé pocení, změny nálady atd. Navíc se mění i tělo. Kůže ztrácí napětí a vysušuje se, tkáň je ochablejší, snižuje se hutnost kostí. Řešením mohou  být fytoestogeny.

Mezi rostliny bohaté na izoflavony (fytoestrogeny) patří sója a červený jetel. Právě izoflavony z červeného jetele pozitivně ovlivňují tělesnou harmonii v období klimakteria a po něm.

Doplněk stravy Izoflavony Duo obsahuje nejen izoflavony z obou rostlin, ale je také obohacen o vitamín D, který ovlivňuje metabolismus vápníku a fosforu a je tedy velmi důležitý pro správnou mineralizaci kostí a zubů. Zároveň má také pozitivní vliv na náš imunitní systém.

--- nebyl vložen žádný dotaz ---

Denní dávka obsahuje:

 

1 kapsle

% *1 kapsle

% * 2 kapsle

      Izoflafony
      - z toho izoflavony z červeného jetele
      - z toho izoflavony ze sójových klíčků

40 mg
30 mg
10 mg

-
-
-
-
-
-

Vitamín D

2 µg

40

80

Omega-3 rybí olej 18/12 (EPA/DHA)

300 mg

 

 

*% referenční hodnota příjmu


Složení:          Upravený rybí olej (triglyceridy), hovězí želatina, jetel luční (Trifolium pratense, extrakt z listu a květu), kokosový olej, zvlhčující látka glycerol, sójový olej částečně hydrogenovaný, sója luštinatá (Glycine max, extrakt z klíčků), voda čištěná, zvlhčující látka sorbitol, emulgátor sójový lecitin, cholekalciferol, barvivo E172, nosič E 555.

Obsah:            60 měkkých želatinových kapslí. Hmotnost obsahu 40 g.

Dávkování:    Pro ženy v menopauze: 1–2x denně 1 kapsli. Užívat před jídlem, nekousat, zapít sklenicí vody. Doporučená dávka se nesmí překračovat.

 

Pozor
Upozornění:

Není určeno pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné ženy a kojící matky. Není určeno pro ženy po prodělané rakovině prsu a dělohy. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto přípravku se svým lékařem.

AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA. AKCE: Ke každé únorové objednávce v našem eshopu dostanete jako dárek doplněk stravy Omega Inteligent 250mg DHA.
x

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.