Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Česká republika

Vítejte v sekci, která obsahuje informace o léčivých přípravcích společnosti Noventis s.r.o. registrovaných v České republice. Povinnost zřídit tuto “Veřejně přístupnou odbornou

informační službu – VPOIS” vyplývá ze zákona č. 378/2007 Sb. v aktuálním znění – Zákon o léčivech a změnách některých souvisejících zákonů (Zákon o léčivech).


Zde naleznete příbalové informace (PIL) k volně prodejným přípravkům:
Febichol

Kinedryl

a k léčivým přípravkům, jejichž výdej je vázán na lékářský předpis:

Oxyphilin

Příbalové informace pro zrakově postižené naleznete na
www.pribaloveinfo.cz

Stránky s přehledem léčivých přípravků a jejich Souhrny údajů o přípravku (SPC) jsou určeny pouze odborné veřejnosti, tj. osobám oprávněným předepisovat a vydávat léky.


Jsem odborným pracovníkem ve zdravotnictví ve výše uvedeném smyslu?

ANO             NE

Informační servis

Společnost Noventis, s. r. o. poskytuje informační servis o léčivých přípravcích společnosti. Tato služba je určena lékařům a dalším odborným pracovníkům ve zdravotnictví a jejím cílem je poskytovat kvalitní, relevantní a rychlé informace.


Kontaktovat nás můžete na e-mailové adrese: VPOIS@noventis.cz


Prostřednictvím následujícího webového formuláře se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem týkajícím se léčivých přípravků společnosti.


zapomenuté heslo
Registrace zákazníka
x
  Souhlasím s obchodními podmínkami
x
Zaregistrujte se a získejte slevu při prvním nákupu.
Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním informačního zpravodaje o novinkách a akčních cenách. Slevu lze využít pouze při prvním nákupu.