Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací
Souhlasím

Projekt Rozšíření stávajícího IS k zavedení systému řízení výroby

Společnost Noventis s.r.o. získala dotaci na financování projektu, který je zaměřen na zavedení systému řízení výroby. Celková částka způsobilých výdajů na projekt ve výši 5,4 mil bude využita na softwarové a hardwarové řešení k rozšíření stávajícího informačního systému s cílem zavést systém řízení výroby.

Projekt je spolufinancován z Operačního programu Podnikání a inovace, tedy ze strukturálních fondů Evropských společenství a státního rozpočtu České republiky.

Z celkových způsobilých výdajů 5,4 mil. je z veřejných zdrojů financováno 50%, tedy 2,7 mil. Z toho pak 85% ze strukturálních fondů EU a 15% ze státního rozpočtu.

Projekt předpokládá rozšíření a doplnění současného IS společnosti tak, aby požadované informace vedly ke kompletnímu elektronickému záznamu o vyráběných šaržích. Rozšíření systému bude spočívat v doplnění nových modulů. Dále projekt přinese provázání a komunikaci mezi jednotlivými moduly. Projekt byl zahájen 10.3.2011 a bude ukončen po své druhé etapě 30.3.2012.

Současné řešení IS společnosti Noventis s.r.o se zabývá pouze počáteční částí komplexního informačního systému, který řeší nejzákladnější tok informací mezi příjmem materiálu, laboratoří, výrobou a expedicí. Tento projekt informace více rozšíří a zavede přesně kontrolovaný pohyb materiálových surovin, sběr dat on line z jednotlivých výrobních procesů a propracuje tok informací mezi jednotlivými sklady.
zapomenuté heslo
Registrace zákazníka
x
  Souhlasím s obchodními podmínkami
x
Zaregistrujte se a získejte slevu při prvním nákupu.
Vložením e-mailu souhlasíte se zasíláním informačního zpravodaje o novinkách a akčních cenách. Slevu lze využít pouze při prvním nákupu.